Mobiilne fotostuudio

Mobiilne fotostuudio

Fotostuudios käimisest on saanud meeldiv traditsioon paljudele. Ilusad riided, palju elevust ja tulemuseks kaunid pildid. Samas on fotostuudio alati kaugel ninig minekut tuleb planeerida.
Täna on need mured kadunud. Mobiilne fotostuudio tuleb sinna, kuhu teie soovite. On siis selleks firmasündmus või pulmapidu.
Mobiilne fotostuudio on nagu iga teine stuudio oma välkude taustade ja soovikorral ka rekvisiitidega. Teie sündmusel vajame vaid vaba pinda ja seame sinna ülesse oma välgud, riputame tausta, fotograaf mõõdab valguse, paneb sõrme fotoaparaadi päästikule ja valmis see ongi.
Mobiilse fotostuudioga on võimalus kasutada ka erilahendusi, mis teevad stuudio veelgi põnevamaks. Fotostuudios on võimalik kasutada kohest väljatrükki. Peale pildistamist ca 10 sekundi jooksul saate stuudios tehtud 10×15 cm pildi kätte. Pildi kvaliteet vastab digilabori kvaliteedile. Samuti on võimalik väljatrükk eelkujundada lisades sinna kujunduselemente, logo või nime.
Mobiilsel fotostuudiol on võimalik kasutada ja green screen pildistamis, kus saame lisada pildistatavate taustaks mõne huvitava tausta. Nii võib pildilt jääda mulje, et oldi koos rock ansambliga laval või siis hoopis liivarannal.
Mängulisuse lisamiseks tasub lisada mobiilsele fotostuudiole väike kriuks stiili näol ja sellisel juhul pildistav fotograaf juhendab teid, kuidas poseerida nagu James Bond või bond girl ja millised olid põhilised poosid 30ndate peenel ajal.

Stuudio

img_0145