KAUNEIM PÄEV JÄÄDVUTA NEED HETKED
VAATA LÄHEMALT

SINU PULMAD

KAUNEIM PÄEV | JÄÄDVUTA NEED HETKED
VAATA LÄHEMALT

Sinu Kauneim Päev

Pulmad on sündmus, millest ei saa iialgi liiga palju pilte teha. Jäädvusta erilised hetked igaveseks, et ka aastate pärast neid härdaid, emotsionaalseid ja lõbusaid hetki meenutada! 

Pulmad on meeldejääv sündmus ja seda emotsiooni tahaks igaüks endaga kaasas kanda kogu elu. Fotoboks annab hea võimaluse jäädvustada vahetuid emotsioone ja tabada säravaid hetki. Eesriide taga on kõik sõbrad, tunnevad ennast vabalt ja saavad oma ehedaid emotsioone välja näidata 🙂

Pildista koos pruutpaari, sõprade ja võhivõõrastega. Juba mõned hetked pärast fotoboksi kardinate tagant väljumist on pildid valmis. Hoia need need endale mälestuseks ja soovi korral kleebi üks koopiatest spetsiaalsesse pulmaalbumisse, kuhu saab juurde kirjutada oma head soovid abielupaarile. Selline raamat on abiellujatele kindlasti tore ja emotsionaalne kingitus, mida hiljem on jälle ja jälle lõbus vaadata, lugeda ja meenutada!

Veelgi põnevust saab lisada erinevate aksessuaaride ning siltidega. Pulmad on vahetu emotsioon, mida hiljem korrata pole võimalik!

Galerii

Pildid saab kujundada vastavalt Teie soovile, lisada sinna sümboolikat ja pulmade kuupäeva. Pildid teed nii nagu soovid – romantilised või lõbusad koos aksessuaaridega või ilma …

Lisaks on hea võimalus teha piltidest meeldejääv pulmaalbum, kuhu külalised kirjutavad oma parimad soovid!  

Saada meile päring

Sisesta siia oma tähtsündmuse andmed!

15 + 3 =