MOBIILNE

FOTOSTUUDIO

See on nagu nimigi ütleb Fotostuudio. Selle eelis seineb selles, et Mobiilne fotostuudio tuleb sinna, kuhu teie soovite. Olgu see siis peresündmus, sünnipäev, erapidu, firmasündmus või pulmapidu.

Mobiilne fotostuudio on nagu iga teine stuudio oma välkude, taustade ja soovikorral ka rekvisiitidega. Teie sündmusel vajame vaid vaba pinda, kuhu saame üles riputada tausta, fotograaf mõõdab valguse, paneb sõrme fotoaparaadi päästikule ja valmis see ongi.

MIDA VÕIMALDAB

Mobiilse fotostuudioga on võimalus kasutada ka erilahendusi, mis teevad stuudio veelgi põnevamaks. Fotostuudios on võimalik kasutada kohest väljatrükki. Peale pildistamist ca 10 sekundi jooksul saate stuudios tehtud 10×15 cm pildi kätte. Pildi kvaliteet vastab digilabori kvaliteedile. Samuti on võimalik väljatrükk eelkujundada, lisades sinna kujunduselemente, logo või nime.

Mobiilne fotostuudio võimaldab kasutada ka green screen pildistamist, kus saame lisada pildistatavate taustaks mõne pildi või tausta omal soovil. Nii võib pildilt jääda mulje, et oldi koos rock ansambliga laval või siis hoopis liivarannal.
Mängulisuse lisamiseks tasub mobiilsele fotostuudiole lisada väike kriuks stiili näol ja sellisel juhul juhendab teid pildistav fotograaf, kuidas poseerida nagu James Bond või bond girl ja ette näidata näiteks, milliseid poose võeti 30-ndatel!me.

NÄITED TEHTUD TÖÖDEST

Pildile jäävad parimad emotsioonid ja kaunid hetked!
LIsaks on kõik pildid disainitavad Sinu stilistika ja logoga!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST MUUDAME Üheskoos SINU ÜRITUSE UNUSTAMATUKS!

Saada meile kindlasti oma päring, vaatame üle Sinu ürituse andmed ning teeme personaalse pakkumise!